Pieniądze jakie zebraliśmy w akcji “Zostań Świętym Mikołajem” to kwota 1666.50 zł. zostały przekazane do Stowarzyszenia w Rudniku.

Prezes Stowarzyszenia napisała podziękowanie dla naszej Parafii, w odpowiednim czasie ks. proboszcz oficjalnie przeczyta w kościele.

SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

Parafialny zespół Caritas ♥️

Akcja "Zostań Świętym Mikołajem" - podziekowania

Podziękowania

 

Rada Rodziców Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Rudniku na Sanem oraz podopieczni stowarzyszenia “Poprowadź mnie przez świat” pragnie złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich osób które zechciały okazać serce dzieciom niepełnosprawnym i wzięły udział w akcji “Zostań św. Mikołajem”.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę, bo każda drobna wpłata to usmiech na buzi naszego dziecka, które otrzymuje prezent od św. Mikołaja.

Pamiętajcie, że dobro powraca. Pragniemy również złożyć życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Życzymy dużo zdrowia w tym trudnym czasie, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności i Błogosławieństwa Bożego w nowym Roku.

Bóg zapłać.

Rada Rodziców Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego i podopieczni stowarzyszenia “Poprowadź mnie przez świat”.