Aleksander jest 8 miesięcznym dzieckiem u którego stwierdzono dysmorfie, która objawia się zmienionym wyglądem narządów zewnętrznych, rozszczepem podniebienia, wzmożonym napięciem mięśniowym, małogłowiem, a także zespołem Cornelii de Lane . Codzienność Olusia to ciągła walka o lepsze jutro.

Ponieważ dzieci z zespołem Cornelii de Lane mają obniżoną odpornoiść, nasz Oluś często zmaga się z infekcjami dróg moczowych oraz górnych dróg oddechowych. Mimo choroby to właśnie Oluś swoim uśmiechem oraz pogodnym usposobieniem dodaje nam sił do ciągłej walki , uczy nas pokory i cierpliwości. Mamy świadomość tego, iż długość jak i jakość życia Olka jest w dużym stopniu zależna od opieki medycznej oraz rehabilitacji.

Jako rodzice staramy się, aby Olek miał do tego ciągły dostęp lecz nie zawsze jest to w pełni możliwe, dlatego wierzymy w siłę naszej wspólnoty i również w to, że razem w wami Szanowni Państwo uda nam się pomóc Olusiowi w dalszej walce o zdrowie, o lepsze życie . W tym miejscu pragniemy również z całego serca podziękować za dotychczasową pomoc i wsparcie .

Szczęść Wam Boże

Rodzice Aleksandra,
Puchalska Katarzyna i Puchalski Rafał