“Cokolwiek czynię, nie liczę na własne siły, ale na łaskę Bożą. Z łaską Bożą dusza może przejść przez największe trudności zwycięsko. Z Nim idę do pracy, z Nim idę na rekreację, z Nim cierpię, z Nim się cieszę, żyję w nim a On we mnie. Nigdy nie jestem sama, bo On mi jest stałym Towarzyszem” Piękne słowa z Dzienniczka Siostry Faustyny, niech nas prowadzą przez życie. Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci, które objęliśmy modlitwą i wsparciem finansowym, że wraz z dziećmi towarzyszyli nam na dzisiejszej, wyjątkowej Adoracji w Godzinie Miłosierdzia Bożego Dzięki temu utwierdzili nas w tym, że warto.❤️ Z miłości- warto.❤️ Na Chwałę Bożą- warto❤️!!! Ks.Proboszcz podkreślał dziś wielokrotnie, że jest dumny z tego, że tak prężnie w naszej parafii działa Parafialny Zespół Caritas, cóż – pięknie się uzupełniamy. Bo co z pomysłów jeżeli nie znalazły by akceptacji Ks. Proboszcza i parafian, którzy obdarowują nas zaufaniem, wspierają dobrym słowem i bardzo chętnie włączają się w każdą akcję. Caritas ❤️ To my wszyscy, bo przecież wspólnie tworzymy to dzieło, a Duch Święty niech wciąż nas w tym prowadzi. Wszystkim z całego serca♥️dziękujemy i niech to dobro nadal trwa.

Niech Bóg Błogosławi Wszystkim🙏 Jezu Ufamy Tobie❤️