Program obchodów Triduum

Wielki Czwartek:

godz. 1700 – uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej i pamiątka ustanowienia Najświętszego Sakramentu i Sakramentu Kapłaństwa. (może uczestniczyć 5 osób)  Dziękujmy Bogu za dar Eucharystii, za obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i za sakrament Kapłaństwa. Po Mszy Św. Najświętszy Sakrament pozostanie w tabernakulum. Adoracja do 1900.

Wielki Piątek

Dzień śmierci Pana Jezusa na krzyżu, dzień Drogi Krzyżowej-dzień , w którym nie odprawia się Mszy św. W Wielki Piątek kościół będzie otwarty od godz. 700 (5 osób). O godz. 17 00 Liturgia Męki Pańskiej – Adoracja Krzyża św. i przeniesienie Pana Jezusa do Grobu. Adoracja Pana Jezusa w Grobie do godz. 2100 (5 osób ).
Hołd Krzyżowi oddajemy przez ukłon. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

Wielka Sobota – Wigilia Paschalna

Od godz. 700 adoracja Pana Jezusa w grobie. (5 osób ). Nie będzie tradycyjnego poświęcenia pokarmów. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 1700 w kościele( bez ogniska i bez pokropienia)

Wielka Niedziela – Dzień Zmartwychwstania

Nie będzie  procesji rezurekcyjnejMsza św. Rezurekcyjna o godz. 600, a później Msza św. o godz. 1000

Poniedziałek Wielkanocny

Msze św. o godz. 730 , 1000